2 kolo liga žáků Rotava

Rotas Rotava pořádal druhé kolo ligy mladších a starších žáků ve kterém jsme postavili jedno mužstvo mladších žáků a jedno starších žáků .

Za mladší žáky se představil nováček Bartoloměj Klimeš a napoprvé závodil s dobrými výkony když skokem zvládl vzdálenost 4,7 metru a hodem 3,7 metru trhem zvedl 15 kg a nadhoz 17 kg , Karolínka Lamková skokem zvládla vzdálenost 4,7 m hod 5,3 m trhem zvedla 30 kg a nadhozem 36 kg ,velmi dobře také soutěžil Filip Voska skok 4,7 m , hod 3,6 m ,trh 17 kg a nadhoz 20 kg , nejlepším výkonem v našem družstvu mladších žáků se blýskl Míra Sobotka skočil 5,2 m ,hodil 7,1 m , trh 31 kg a nadhoz 41 kg. Celkově mladší žáci obsadili čtvrté místo .

Starší žáci se také nedali zahanbit svými výkony ,Aleš Opl trem zvládl 37 kg a nadhodil 49 kg ,Vítek Winkler trh 49 kg ,nadhoz 60 kg , Matyáš Doležal 53 kg trh a 61 kg nadhoz a nejlepším výkonem družstva se blýskl Adam Pecka trhem zvládl 85 kg a nadhozem 105 kg.  Všichni závodníci si vytvořili osobní rekordy a nejvíce Adam Pecka o 15 kilogramů. Družstvo starších žáků se umístilo v české skupině na třetím místě.

Šéftrenér Václav Proft i trenéři Pavel Sobotka a Petr Ditrich byli spokojeni , protože všichni závodníci závodili na sto procent a odevzdali vše co v nich bylo .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

loading